im
logo
Masérské kurzy ČR a Slovensko
tradice-profesionalita-kvalita
Termín Místo konání Název Cena Lektor  

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již v starověku, v dobách Budhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.
Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv. meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, taky masáži paží a nohou, včetně prstů . Použitím pomalých a táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.
Thajská olejová masáž má dobrý vliv na cévní systém, krevní systém, lymfatický systém, posiluje imunitu, redukuje otoky , tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev, uklidňuje nervový systém, zbavuje tělo stresu. Dochází při ní k celkovému fyzickému a psychickému uvolnění.
Thajská olejová masáž navozuje celkovou harmonii a dává odpočinout tělu, mysli i duši a je vynikající prevencí před nemocemi.